2. Оберіги оселі : Господарський оберіг

By Garmonia2015

Прес-анонс проекту
2. Обереги оселі : Господарський оберіг

Обереги оселі призначені для створення сприятливого середовища для родини та особистісного розвитку. Формат А-6, папір 250 г.

Baner_bdgol_ok!!!

Пропонуємо Вашій увазі листівки-обереги «Господарський оберіг»: «Бджілка-матка», «Бджол, який летить збирати пилок» та «Пращури».

1. Оберіг перший: «Бджілка-матка». (автор Наталія Веселицька) 

Королева Саду Любові та Радості — Головна Бджілка-Матка. Вона доглядає за порядком у своєму господарстві та допомагає господиням справно хозяйнувати.

Bdgilka-matka_A-5_ok!!!

2. Оберіг другий: «Бджол, який летить збирати пилок».
(автор Наталія Веселицька)

Бджол, який летить збирати пилок принесе в вашу домівку нові можливості, знаходження свого призначення та їх реалізацію завдяки натхненню та плодотворній праці.

Pchol_A-5_ok!!!

3. Оберіг третій: «Пращури».
(автор Ірина Дживаго)

Prachuri_A-5_ok!!!

Пращури — символ єдності та плодотворної взаємоємодії жіночого та чоловічого початку. Підтримує жіночі аспекти прагматизму та ініціативи, а також чоловічі якості — сміливість і новаторство. Так в складні часи наші пращури надають допомогу нащадкам.

Бажаємо здоров’я, щастя, натхнення, добробуту!

З повагою, проект «Симфонія здоров’я»)))

**************************************************************************************

Інформація про проект «Родинний оберіг»
Публікація «Родинний оберіг — це актуально!» 

Новеньке

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/master89/masterdesant.com/garmonia/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388
Свіжі коментарі
    Рубріки

    Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/master89/masterdesant.com/garmonia/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388

    Post a Comment